Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen órát vegyek édesapámnak...

Milyen órát vegyek édesapámnak? Tissot vagy Tag Heuer?

Figyelt kérdés

Apukám júniusban lesz ötven éves és arra gondoltam, hogy fél évszázadot megünneplendően egy óra méltó ajándék. Csak az a kérdés, hogy melyik márka legyen. Nem vagyok szakértő órák terén. Apukám is csak egy gyenge Oriflame katalógusból rendelt órát hord.


Szerintetek melyik márka legyen?


17/L


Köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 3. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

A TAG egyértelműen magasabb presztizsű és persze árú óra.


Esetleg ezekben az árkategóriákbam a LONGINES és a CERTINA is játszhat.

2015. szept. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Új Tissot kapsz 40 000 Ft-ért, 150 000 -ért már kifejezetten szép és igényes modellt vehetsz belőle.

A T.H.-nál használt órában is kb. 200 000 Ft. a belépő kategória, de akár több millió forintos modellt is találsz.


Szerintem a T.H. túlárazott, ahol a márkát fizeted meg, nem csak a minőséget.

A Tissot nagyjából korrekt ár/érték arányban.Magas minőségű, középkategóriás órák. Nekem több Tissotom is volt, soha nem volt velük bajom. ( egyébként a legrégebbi svájci gyár.

A T.H. egyértelműen luxusmárka, ám a sokkal magasabb ár nem jelent magasabb minőséget.


Tissot rengeteg helyen tudsz venni, T.H. csak néhány luxusboltban.


Én azt mondom, hogy inkább vegyél egy magasabb minőségű Tissot, mint egy belépő T.H-t.

De az igazság az, hogy ha édesapád egy Oriflame órát hord, akkor úgysem fogja annyira értékelni a luxusórát, mint amennyi az ára lenne.

2015. szept. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindig jokat derulok ezeken a kerdeseken. A ket markat osszehasonlitva a Tissot a belepo a TAG a luxus kategoria.Termeszetesen egy belepo kategoriaju svajci ora is minosegi mert a svajci ora gyartas filozofiaja mas mint a tobbieke.
2016. nov. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!