Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A problémám az lenne hogy...

Á. Tamás kérdése:

A problémám az lenne hogy édesapámnak egy ideje van iphone4-ese. Ezt 2 nappal ezelőtt nekem adta, arra hivatkozva hogy neki mégse kell ilyen modern telefon mert nemtudja kihasználni. Eddig oké?

Figyelt kérdés

de későn szólt hogy ne töröljek le semmit még és én egy ilyen teljes beálitás és média viszaállitást futtatam rajta. Sajnos az usb-kábel meghibásodott ezért nemtudtam a gépemen szinkronizálni az itune-el. Most egy barátomnál van holnap reggel derül ki hogy élek-e vagy halok! Jólenne előre tudni.

Állítólag: ha a szám mentésekor volt benne sim akkor az menti vagymi....és a leformázást megelőző napon a simet eltávolítottam belőle úgyhogy ez az egyetlen mencsváram + hogy a 'beállítás és a média törlés' nem hat ki a telószámokra+sms-ekre (bár az sms elenyészö jelentöségü)

+(a wifis szinkronizálásnál hibát irt ki szóval azért nem tudtam magam megcsinálni) bevallom nemvagyok nagy apple guru de azért belátom kicsit figyelmetlen voltam amikor le(formáztam) remélem megmarad minden telószám:S


2013. febr. 4. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
ha a sim kártyán voltak alapból, akkor azok megvannak, viszont más esetben minden törlődött róla. alapból viszont telefonba menti az új számokat. sim kártyáról igazából csak másolni enged bele a telefonba.
2013. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha van biztonsági mentés iCloud-ban akkor minden megvan. Azt nem tudom pontosan hogy kell leszedni onnan, de próbáld meg. Ha iTunes-ban volt a mentés akkor pofon egyszerű: Rádugod a teló, restore, majd kiválasztod hogy visszatöltés mentésből.
2013. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!