Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Guess, Armani, Police orak...

Guess, Armani, Police orak milyenek?

Figyelt kérdés
Velemenyek?tapasztalatok?ar ertek?
2015. szept. 6. 01:49
 1/4 anonim válasza:
olyanok, hogy ha jól beállítód, akkor megmutatja neked a zidőt
2015. szept. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gagyi, Kínában készült divatórák, filléres vackok jó drágán - annyi pénzért jóféle japán órákat (Citizen, Seiko, Orient) lehet kapni újonnan, vagy használtan alsó kategóriás svájci márkákat.


[link]


-én itt vettem egy nagyonállat automata Tissot-ot alig többért, mint amennyibe az Armanim került.

2015. szept. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
vegyél káziót
2015. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz az ETA szerkezet van bennük csak divat felé orientált márkák ezek főleg. Armani ruhában jó, de órában nem erőltetném... Doxa Graphic vagy Rado szerintem jó választás lehet. Bár nagyban függ, hogy öltözködsz... Ha néha elegáns és sportosabb vonalon akkor mindenképpen valami fém "szíjas" órát vennék.
2015. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!