Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani valami olcsó...

Tudtok ajánlani valami olcsó de jó elegáns órát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval egy olyan márkásabb fajta órát szeretnék ami elegáns és menő. Nem casio meg ilyen márkákra gondolok hanem valami nevesebbre. A csuklóm elég vékony szóval ne olyan nagy böszme órákat tanácsoljatok. Max amit ráköltenék az 60ezer Ft.


Néztem egy Armani órát, kicsit furcsállom hogy csak ennyibe kerül de belinkelem: [link] az első sorban az utolsó lenne az. Az most valami replika vagy ez tényleg ilyen "olcsó".

Szóval márkás(tissot, doxa, police) de max 60ezer forint értékbe.


16/F



2012. nov. 4. 21:31
 1/5 anonim válasza:

Police és Armani divatmárka, divatóra. Doxa és Tissot szerintem drága, én ott 100 körül láttam olyat amit szépnek találtam. Nem tűnik replikának. Szerintem nyugodtan megnézhetsz valami Fossil órát, azok jól néznek ki és 30-40 ezerért már lehet venni.

[link]

2012. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

válasszuk külön:

Police,Armani divatórák ,nincs velük semmi gond nekem is volt mind kettő működnek és ennyi.De komoly órának nem nevezném mert nem az.(elegánsnak se mert nem nagyon tudok rájuk úgy tekinteni,és az órák között ezeknek a márkáknak preztizsük sincs, az,hogy menő-e hát ebbe a korosztályba ahol vagy lehet menőbb mert mondjuk egy átlag csaj hamarabb megdicséri az armanit mint egy tissotot amiről azt se tudja mi az)


Doxa,Tissot ezek már rendes óra márkák swiss made márkák, jobb a szerkezetük és igényesebb kivitelezésűek komolyabbak.

Én a helyedbe mindenképp olyan órát vennék ami óra márka és a tissot,certina,doxa vonalból valamilyet.

Ha valami divatórát veszel elképzelhető,hogy 1-2év múlva ha még jobban megtetszenek az órák majd fogod a fejed,hogy "jaj ezért ennyi pénzt kiadtam? egy kicsivel többért már rendes órát vehettem volna"


Én egy ilyesmit javasolnék neked: [link] Ez igazodik a csuklóméretedhez is.

2012. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló:

a Fossil ugyanolyan divatóra mint a Police.

2012. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ezzel én is tisztában vagyok. Nem sikerült rendesen tagolni a szövegem, bocs. Arra gondoltam, hogy ha olcsó órát akar és olyat ami jól is néz ki ott a Fossil.. de én is azon a véleményen vagyok, hogy a legjobb a minőségi "svájci".
2012. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a Japán órák is nagyon jók, ha óra akkor vagy Svájci vagy Japán órát szabad venni, Seiko, Citizen, Casio, Orient órák nagyon szépek, és elegánsak, pontosak és megbízhatóak is, de ami a legfontosabb neked kérdező, az az hogy vannak olcsóbb típusaik is.
2018. márc. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!