Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok mindig is...

Nexus07 kérdése:

14 éves vagyok mindig is arról álmodoztam hogy saját robotot készítsek. Hogyan valósíthatnám meg?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy kisebb szerszámkészletet: kisebb fejű csavarhúzók, forrasztópáka, stb. De viszont nem tudom hogyan kezdjek hozzá (nem szeretnék robot építő készletet venni). Ja és nem érdekel ha több hónapig tart megcsinálni...

2015. szept. 6. 18:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na kész van már az a robot?
2015. szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmilyen e-mail címet :(
2015. szept. 16. 17:07
 13/15 anonim válasza:

14 évesen nem biztos, hogy Structurákat akartam volna programozni C-ben.

Elsőnek tényleg vonalkövető robot a legjobb.

Másodiknak vegyél egy arduinot, neten van hozzá program bőven. Azzal meg fogod tanulni hogy működik a hardver, és nagyon jó robotot lehet vele építeni. De készülj fel, 1-2 év mire olyan szintre eljutsz, hogy amit ki gondolsz le fogod tudni programozni.

Lehet sima C-ben programozni, csak minek találja fel az ember újra a spanyol viaszt, ha valaki arduinoban már megírta? Az idő pénz, és nagyon nagyon sok időt megspórol az arduino.

Ha meg már nagyon pro vagy, el is felejtheted az avr/arduino/c nyelv kombinációját. ARM a jövő, embeded rendszerrel, és vagy 100 féle program nyelvel. :)

2015. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"vegyél egy arduinot, neten van hozzá program bőven. Azzal meg fogod tanulni hogy működik a hardver"


Az Arduinoval sok mindent meg fog tanuoni, de azt, hogy hogy működik a hardver azt pont nem...

2015. szept. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kaptál e-mail címet, csak olvasni kéne! :D

Például rögtön az első kommentet!

2015. szept. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!