Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy szünetmentes...

Vettem egy szünetmentes tápegységet de néha furcsa műanyag szag csapja meg az orromat. Aggódnom kell?

Figyelt kérdés
Vettem egy szünetmentes tápegységet APC Back-UPS ES 700. Rákötöttem 107 cm lcd tv-t,setoboxot,wdtv media lejátszót és a merevlemezt usb- dobozban.Néha,nem állandóan de furcsa szagot érzek..olyan mintha égett műanyagszagot éreznék.

2015. szept. 21. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Melegszik is?
2015. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Körbetapogattam de csak egy helyen volt langyos. Ha közelről szaglászom akkor is csak néha érzem azt a szagot. Ez olyan szag mint amikor az új dvd borítót kinyitom.
2015. szept. 21. 19:22
 3/4 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok most egy kicsivel nagyobb APC-vel, de egyre erősebb a szag, amit már 2 hete ereget. Az enyém a kezdetektől fogva búg is egy kicsit (rosszul tekercselt?), az öntesztelésen viszont átmegy. Inkább gariztatom, nem várom meg, amíg leégeti a háromszázezres gépet meg a lakást. A tiéddel mi lett végül?
2017. aug. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja ez a szag ilyen új kínai szag. Szvsz égett vagy olvadt műanyag lehet. Gondolom a kínai cuccoké a csomagoló fólia miatt lehet ilyen, amit megolvasztanak, amikor lezárják.
2017. aug. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!