Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez most vírusos lett vagy...

Ez most vírusos lett vagy mi?! SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

az van, hogy tegnep este nem kapcsolt ki a gépem, vagyis amikor rányomtam a leállításra elkezdett leállni aztán visszakapcsolt ugyanabba az állapotba mint amikor rányomtam a leállítás gombra, aztán utánna az asztalon, és a tálcán egyik ikon meg semmi se működött, még a startmenüt se lahetett elérni, a windows billenytyűvel se. a feledakezelő se ment, megvolt a ctrl-alt-del és ki is jött az ablak hogy kijelentkezés, felhasználóváltás,feledatkezelő stb. de amikor rányomtam a feladatkezelőre visszajött az asztal és semmi nem történz.

Leállítani csak a gombbal skerült, egyszer megnyomtuk röviden, akkor hibernálta magát, majd abból felélesztve lehetett csak kiválasztani a leállítás opciót.

Na ma délután megpróbáltam bekepcsolni, de az csak úgy ment hogy az első inditáskor megit megakadt valahol félúton és le kellett állítani a gombbal, de másodszorra már bekapcsolt rendesen. Van egy dolog amit kimásoltam hirtelenjében pendrive-ra, mert nem szeretném hogy elvesszem.

Na most mi ez, és hogyan lehetne orvosolni???

(a gépem egy lenovo laptop windows 10-zel ami nem rég lett telepítve, amúgy HDMI kábellal van rákötve egy monitorra)



2015. szept. 25. 16:39
 1/1 |Orfeusz| ***** válasza:
Valami miatt kifagy, nem tűnik vírusnak. Ha a Windows használhatatlan, írj egy Ubuntu live USB-t, bootolj arról, ments le mindent egy partícióra. Utána a Windowst telepítsd újra teljesen. Mivel nem régen telepítetted, nem fog elveszni sok program, és ez egy elég biztos megoldás.
2015. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!