Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vírusos hasmenésem van már 4...

Vírusos hasmenésem van már 4 napja. Mit ehetek? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Még mindig nagyon híg a székletem, a vizet rendesen pótolom a szervezetembe, hányni nem hányok, csak hasmenés.


Első napján a betegségnek semmit nem ettem, a második napon kis pirítós a harmadik napon főtt krumpli pirítós és nagyon kicsi húsleves és ma pedig pirítós + húslevest eszek.


KÉRDÉS: Mikorra áll össze a székletem? Mit ehetek? Tejtermékek kizárva, nagyon fűszeres ételek kizárva. Írnátok olyan recepteket amiket ilyenkor lehet?


Remélem hamar vége.. :(


2012. szept. 27. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát recepteket nem tudok mondani, de én ilyenkor héjában sült krumplit, főtt rizset, főtt kölest szoktam enni, meg magas kakaótartalmú étcsokoládét :) Mondjuk szerintem a húsleves nem volt jó ötlet részedről. Ha egy kicsit rendbe jön a gyomrod egyél minden nap joghurtot, hogy rendbetegye a bélflórád.
2012. szept. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, várom még a válaszokat! :)
2012. szept. 27. 18:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan térj vissza a normál étkezésre, csak a zsíros, nehéz ételeket kerüld!

Ha nem eszel rendesen, csak pirítóst, meg levest, mitől várod, hogy összeállóbbá váljon a székleted? Nincs anyag, ami összetartsa!!

2012. szept. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor teljesen mindegy, hogy mit eszem, amíg nem tisztul ki a szervezetem, úgyis a wc-n ülök, annyi a különbség, hogy ha normálisan táplálkozom, nem kókadozom egész nap a ásványanyag vagy a cukorhiány miatt.
2012. szept. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 28. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
főtt krumpli párolt csirkemell, almakompóz, piritós lekvárral de nem szilva, mazsola, banán, étcsoki, alma, almachips, főtt rizs, könnyű zöldségleves, csontleves, húsleves, májgombócleves, zabkása, keksz, kalács, kuglóg, piskóta, méz, főtt cékla, sütőtök, dió, mogyoró, mandula, müzliszelet, puffasztott rizs vagy búza, pogácsa teával, perec, natur gofri
2012. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!