Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen zseblámpát vegyek...

Milyen zseblámpát vegyek aminek brutális a fényereje?

Figyelt kérdés
Hallottam a police cree led lámpákról de nem tudom,hogy mennyire jók.Olyan kellene ami a legjobb a piacon.

2015. szept. 26. 05:15
 1/5 Szirty ***** válasza:

Helló!


Fenix RC40 XM-L U2


[link]


Igaz 136 000 Ft, de elég jól pirít :-)


[link]

2015. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves 1. . Szerinted van aki ezt megveszi??? Meg egyáltalán kinek érné meg? Normál használatra ez is megteszi:

[link]

2015. okt. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez is jó.

[link]

2015. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Led lenser szerintem a leg jobb. Én fejlámpát használok itt norvégiában amikor bejön a fél éves teljes sötétség.
2015. okt. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:

"Kedves 1. . Szerinted van aki ezt megveszi??? Meg egyáltalán kinek érné meg? Normál használatra ez is megteszi:"


Kedves kettő!

- Nyilván megveszi, máskülönben nem gyártanának ilyet, vagy ha igen, egyedi darab lenne, de nem az.


- A kérdező nem említette a kérdésben mire akarja használni ("normál", "nem normál") és azt sem milyen értékhatárokon belül szeretne lámpát!

2015. okt. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!