Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám újra éleszteni...

Hogyan tudnám újra éleszteni a tabletemet?

Figyelt kérdés
Egy ilyenem van és nem kapcsol be nem működik. [link]
2015. szept. 27. 21:44
 1/8 A kérdező kommentje:
Rádugtam a számítógépre is és semmi. Ilyenkor meg lehet valahogyan azt csinálni rajta, hogy egy új programot rakni rá? Akitől kaptam azt mondta a jelenlegi program rossz elvileg kitkat
2015. szept. 27. 21:45
 2/8 anonim ***** válasza:
töltsd fel, aztán kotorj bele az agyába egy tűvel :) vagyis keress oldalt valahol egy pici kerek lyukat, oda ovatosan nyomj be egy vékony tompa tűformát. Elméletileg ilyenkor ujrainditja magát
2015. szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja és vigyázz nehogy a mikrofonbemenetet nyomkodd!
2015. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Neuhauser László ***** válasza:

Mikor fogják már fel végre az emberek, hogy olcsó nóném szart nem veszünk????


Na de mindegy, talán van rá HARD RESET, vagy RESET gomb, de örülj ha működni fog

Iélyenekkel foglalkozom hobbi szinten, és hetente megy el előttem ilyen szarság úgy, hogy meg se nyikkan, normálisabbakon legalább recovery van így legalább egy gyári ROM-ot rá lehet rakni, de 10-ből 9 még ezt se engedi

2015. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom azt hogy egy éjszakára töltőre teszem megnyomom a gombot. Amúgy már nyomtam a gombot de nem reagált
2015. szept. 27. 22:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha nem látszik rajta hogy töltődik akkor is van értelme a dolgoknak? Ezen kívül van még valamilyen lehetőség?
2015. szept. 27. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerezz másik töltőt, talán a tied nem jó.
2015. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha másik töltővel sem működik, akkor szervíz.
2015. szept. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!