Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, melyik...

Mi a véleményetek, melyik jobb? Fitbit (Flex, Charge) vagy Xiaomi Mi Band? Élettartam, megbízhatóság stb. szempontból is érdekel!

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 22:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a mi bandről tudok véleményt mondani, 5 hónapja használom, mint kiegészítő(szimplán mint karkötő) lépésszámlálásra és ébresztésre. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Eddig kétszer töltöttem, amikor megérkezett és rá 75 napra azt hiszem, most 37%-on van és 47 napja volt utoljára töltve. Számomra az ébresztés a leghasznosabb funkciója. A fitbitről nem igazán olvastam, de most utána néztem és hát azért ezek egyáltalán nem egy kategória és a pulzusmérő biztosan hasznos, de a mi band 18 dollár körül van pandawill-en. A gumikarkötő azt szerintem most kell majd cserélnem mert már bomlik picit :D ha jól láttam a cseréje azért annyi nem olcsó, mert nem eredeti van olcsón, de az eredeti az 10 dollár azért van. Ennyi pénzért szerintem nagyon megéri, már csak az ébresztésért is nekem. Egyébként még ismerkedni is lehet vele, lányok kérdése "huh mi az?" kiszeretnéd próbálni és megrezegtetem nekik és oda-vissza vannak tőle :D ha bármilyen kérdésed van írj nyugodtan.
2015. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2,/ é es a fitbit flexem. (A régebbi fajta) teljesen jól működik,valami elegánsabbra cserélném most hogy GYES-ről munkába megyek. Egyébként nagyon meg vagyok vele elégdve. Az alvás időtartamát is jól méri a minőséget is viszonylag sokszor eltalálja. Ezt oannan gondolom, ha sokat mozgolódom álmosabban ébredek.
2017. aug. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!