Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tápegységet vegyek ami...

Milyen tápegységet vegyek ami jó áron van, megbízható, van benne plusz, később ha új dolgokat veszek is bírja? Min 600 W ra gondoltam annál kisebbet ne is!

Figyelt kérdés
Elbírjon egy mostani FX 8350 proci ; GTX 980 VGA ; 3 merevlemez ventilátor és később akár nagyobb konfigot.

2015. aug. 16. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2015. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Zalman ZM-600-GLX vagy GV

ThermalTake Berlin 630

FSP Raider 650

pl.


de ezekbol 500/530(Hamburg)/550 is boven eleg lenne, kiveve ha 980 sli t tervezel

2015. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mi bajod?


egy masik kerdesnel amugy mivel mezneztem arat

30ezerert Evga SuperNova 650 Gold

10 ev garanciaval


ennel jobb aru jobb gariuju tap nem igazan van ha min 600W is szamit neked

es igen belseje is nagyon jo vagyis a tap minosege, nem veletlen 10ev garis


600 vagy feletti SeaSonic Gold tap 30 ig nincsen, se ilyen beles, se SuperFlower Gold...

de mas hasonlot se latam ami megern'e (azon a masik kerdes kapcsan nezelodtem)


de mostani geped elvinne 400/450 koruli Gold tap is bar ezeket nem figyeltem sajnos akkor

de pl. SeaSonic G 450, Cooler Master V 450, Corsair RM 450... SuperFlower Golden Green 450 (ha kapni), be quiet! Straight Power E10 400/450/500 (van modularis is ezekbol ebbol CM / M)

ezekbol van 550 es (meg 650 es is)

ha nem tervezel 2 gpu s rendszert akkor a 450 es is hosszutavon is elviszi gepedet ugy hogyha vga t egy majdani uj tipusra valtasz is (m'eg kisebb fogyasztas van tervben ahogy mindeg is), FX cpu t komolyabb huzasal is elbirja, de ahogy megjelenik az amd uj cpu platformja vagy egy nagyon jo aru es jof'ele intel akkor megerne levaltanod) FX8350 regen se szamitott "nagynak", de hat te tudod mi jo neked

2015. aug. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha meg pl. nagyobb alatt lga2011v3 t erted ottani i7X esek se fogyasztanak tobbet mint az FX ed

1150 platformj cpu k pedig kevesebet fogyasztanak, az uj intel platform (1151) se fogyaszt tobbet

2015. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Majd egy i5 6xxx szériára akarok váltani meg még egy GTX 970 et ! ( mikor a kérdést írtam akkor még kérdéses volt ,hogy melyik kártya lesz de már meg van és csak egy 970 lett )
2015. aug. 27. 15:06
 6/12 A kérdező kommentje:
De köszönöm a kommenteket !
2015. aug. 27. 15:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Még annyi h ez a Evga SuperNova 650 Gold belefér egy thermaltake commander ms-i házba ?
2015. aug. 27. 15:16
 8/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
ATX szabvanyos atx a gephaz is meg a tapegyseg is vagyis a hazba belekell fernie (kabelei meg elernek barhova alsotaposban is)
2015. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


belemeni belemegy de nem problema mentesen


mivel ez kicsit hosszabb tap 4cm el


ami egy csep gondot se jelentene ellenben a gephaznak van egy also szelozoje...


itt a ventit ki kell venni hogy bele tud tenni

szoval...

a tap szerintem jobban megerne mint az a lenti szelozo


mivel van hatul es fent is szelozo egyik helyre atteheted es vehetsz pluszban is a 3. helyre


az a lenti bar jol jonne talan foleg SLI nel, habar ott a vga k egymast fogjak futeni az a kis szelo nem sokat szamit, vagy vizhutes kelene rajuk vagy a sajat hutesuknek kell nagyon jonak lenni

illetve valami nagyon komoly ventit is be lehet rakni elore

meg a lenti 12-4=8 ... talan oda helyezheto lentre egy kicsi venti ha kapni olyant vagy netan kivulre kell felhelyezni ha lehet bar akkor lehet magasabbra kell emelni hazat mert a labak nem valami magasak altalaban...

2015. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


te tudod

felsoroltunk mar eleg sokat szerintem, megnezheted mereteiket hogy melyik nem lepi tul a 15cm hosszt (az evga 18cm)

viszont jelemzoen a nagyon extras tapok mindeg hosszabak


ennek minden kabele lecsatlakozzathato a taprol (full moduralis) ami jol jonne... mert tudsz varialni amikor 1 vga d van es amikor mar 2

es nem beszlve arrol hogy nincs utban seholsem a sok felesleges kabel amit nem hasznalsz

2015. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!