Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hihetetlenül magas ping...

Hihetetlenül magas ping online játékokban, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egy ideje nagyon magas(1000-2000, de volt hogy 3000)pingem van az online játékokban. Ezelőtt is előfordult ilyen, de csak ritkán. Viszont most úgy érzem így is maradt. Nincs nap/napszak hogy ne küzdenék ezzel az áldással.. Főleg a CS:GO ra gondolok. Tudom, hogy a CS alapból eléggé internet igényes, de ha eddig nem volt különösebb probléma akkor nem értem. Sok mindennel próbálkoztam itt, köztük pl valamilyen VPN nel, de olyan ingyeneset ami működik és bevált volna nem találtam! Kérlek segítsetek.

2015. okt. 11. 11:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még valami! Böngészőben semmi probléma az internet tökéletes. A probléma csak játékok esetében áll fent.
2015. okt. 11. 11:02
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni egy laptoppal, (kérsz kölcsön) ha azon rendben van a ping, akkor kizárhatjuk a szolgáltatói illetve modem vagy router hibát.
2015. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nővérem laptopján kifogástalanul működik.
2015. okt. 11. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont valami használja a netet közben, valami program, vírus akármi... lehet keresgélni, de én a helyedben újraraknám a rendszert.. 20perc alatt megvan
2015. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!