Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ingyen wap/gprs? Hogyan?

Ingyen wap/gprs? Hogyan?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi nincs ingyen!

Tehát a válasz sehogy!

Maximum az tudod megtenni, hogy nem te fizeted a számlát és akkor legalább neked ingyen lesz a dolog.

Amúgy te mire gondoltál?

Laci

2010. márc. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia ..hát köszi a választ! Rengeteg külföldi oldal van ilyen de valahogy egyik ip megoldás sem jött be..aztán gondoltam hátha valaki jobban ért itt ezekhez..hát meg sok ember él ilyenekkel..napi szinten ..lehet csak én vagyok ehhez csóró :D
2010. márc. 16. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

A Vodafonenál van egy Vitamax Instant net nevű szolgáltatás. Külön SIM kártya kell hozzá, de havi 50 Mb adatforgalmat ad ingyen. Wapra is használható, csak mások a beállítások, ezért a wap profilt kell állítani.

Én is használom, tökéletesen működik telefonon is a szolgáltatás. Az 50 Mb. adatforgalom kb. 50-80 óra chatet jelent egy wapos chat oldalon. Érdemes a névlinket és a smileyt kikapcsolni + levenni a hozzászólás számot (ha van rá lehetőség), akkor tovább is elég lehet.

2010. jún. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!