Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha az Lipo akkupakkom nem ad...

Vargaté kérdése:

Ha az Lipo akkupakkom nem ad le semmi feszültséget, valahogy még feléleszthető?

Figyelt kérdés
Vettem egy 2 cellás lipo akkupakkot, amit egyből átforrasztottam más csatlakozóra (ahogy már rengetegszer csináltam), majd szembesültem vele, hogy semmi feszültség nem mérhető a cellákban (előtte volt bennük 3,7-3,7V). Valószínű egy negatív oldal egy drótszála hozzáért a pozítiv vezetékhez, de nem volt se szikra, se egyéb jel, hogy kisülne az akku. Töltő nem ismeri fel az akkumlátort így, nem tudom tölteni, se használni :/

2015. okt. 15. 23:09
 1/4 anonim válasza:

Hát szerintem nem. :/


Amelyik lipo HA csontszárazra merül, annak kuka van.


Ezért kell mindig úgy eltenni, hogy fullra töltve van, így biztos működni fog talán egy év múlva is.


Lemerült? Akkor kuka. Nem lehet, hogy csak a csatlakozójával van baj, bár ha feszültséget nem ad le valószínű, hogy az előbbi.

2015. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A csatlakozója jó volt, próbáltam anélkül is tölteni, de semmi, nem ismeri fel a töltő :/ próbáltam nagyobb feszültségre kötni, "bikázni", de semmi... nem is melegszik, nem reagál semmire. Csak furcsállom, hogy se füst, se égés, még csak szikra se volt. :/
2015. okt. 16. 09:25
 3/4 anonim válasza:
Sajnos, szerintem egy újat kell beszerezned.
2015. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mélykisülés. A lipo egy nagyon érzékeny jószág és simán lehet hogy úgy sült ki hogy nem volt hő és szikra. Alattomos állst de már szerintem nem él. R.I.P.
2017. febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!