Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ereszt az e-cigi porlasz...

Miért ereszt az e-cigi porlasztója (tartály)?

Figyelt kérdés

Van egy eGo-z e-cigim, az aksija rendben van, viszont nem tudom használni, mert szerintem ereszt a tartálya.Amikor szívnám szörcsögő hang hallatszik belőle, mintha folyadék lenne a csövében(ahol jön a füst), és az aksi csatlakozási pontja is mindig folyadékos...

Nem tudom használni, mert amikor nyomom a gombját és szívnám villan 5-ot az aksin a gomb(mintha le lenne merülve, de persze fel van töltve) és nem jön füst, szerintem azért, mert folyadékos lesz az aksi.Mit tehetek?Előre is köszönöm!


2015. okt. 16. 11:21
 1/3 volus válasza:
Esetleg annyit próbálj,ki hogy cseréld ki a porlasztót benne, mert az el szokott használódni.
2015. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az a szomorú, hogy vadonat új az egész szett. Visszaküldtem, de azt mondtak, hogy működik, és ugyanúgy visszaküldtek, de most se hajlandó működni.. :/

Gondoltam, hátha tudok kezdeni vele valamit, hogy ne maradjak a kárral.

2015. okt. 16. 14:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevés a porlasztoban az üvegszál és mellete betud folyni esetleg bolyhozd kicsit meg és mielött szivnád nyomd meg a gombot és várd hogy kicsit sercegjen kb 3 mp mert akkor több lötyi van a porlasztoba és aszt elégeti és fontos hogy sohase fuj bele mert akkor egyenesen lefojik az aksihoz és az zárlatot is okozhat.
2015. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!