Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért mániája mindenkinek a...

Miért mániája mindenkinek a tükrös kép myvipre felrakása? Egósnak tűnni? és komizást kérni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 20:42
1 2
 11/17 anonim válasza:

Hogy, hogy tükrös kép? :D

Mellesleg szerintem ennek van egy olyan oka, hogy az illető szeretné látni, hogy mit fotóz, mert ha találomra beáll, akkor lehet, hogy a huszadik fog sikerülni. Ez csak az én tippem, de valóban igénytelenül néz ki. (Már ha a tükrös kép alatt arra gondoltok, amire én. :) )

2010. márc. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
dee ha már vki nem rak fel tükrös képet akkor megszólják hogy nem menő meg a fiúk is eltávolodnak(tapasztalat)
2010. márc. 17. 08:22
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten... a válaszaidból ítélve te is egy tükrös-droid csaj lehetsz, csak hát... nincs tükrös képed. Mamám. Pedig azt hittem, egy "kívülálló" rakta fel a kérdést...
2010. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
csináltam ilyen képet,de nem tettem fel netre ez csak passzió volt
2010. márc. 17. 16:18
 15/17 A kérdező kommentje:
titeket idegesít ez a szlogen hogy ,,komizz-jelizz,,engem leginkább az hogy komizz de lécci nincs
2010. márc. 17. 16:41
 16/17 anonim válasza:
Csatlakozom a "második"-hoz.
2010. márc. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

lécííí komíí

kép címe: mert.kell.egy.ilyen.iss (L)

kommentek: ohh de jó pikcs(L)

puszíííí szeríííí xD

én is cejetleek (L):D


meg hasonló szarok..csak majmolják egymást. szerintem ez hányadék

2010. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!