Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol érdeklődjek vagy mit...

Hol érdeklődjek vagy mit tegyek ez ügyben? Új tel. Számomra sms-ek érkeznek. Visszaadott telefonszám lehet a vodafonnál amihez hozzárendelve vannak a tranzakciók? Vagy esetleg valami más történik? Tanácsok kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben vettem voda-s előfizetést.(eddig egy 30-as számom volt, e mellé vettem egy flottás kiemelt ügyfeles előfizetést munkahelyi számnak.) Okt 15 én kaptam olyan sms-eket hogy hitelkártya POS tranzakció 3371,- 4556,-Huf Budapest Soroksári Auchan. és ma is jött 2. Egy békés megyei kis községben lakom Budapesten még nem jártam. A 70 es számomra érkeznek amit csak a két fő tud. Nekem is van hitelkártyám de a tranzakciók befizetések a 30 as számomhoz vannak rendelve így arra jön az sms. de ezek nem. Kinél érdeklődnétek?
2015. okt. 20. 19:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a szám előző félhülye gazdája nem mondta le a szolgáltatást.
2015. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!