Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Apple iPad Pro. Olyasmiket...

Apple iPad Pro. Olyasmiket tud majd, mint egy laptop?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy alapból egy tablet, amihez lehet billentyűzetet és tollat venni. Pont ezért teszem fel ezt a kérdést. Tegyük fel, van egy alkalmazás, az IMVU. Annak van egy letölthető verziója, és egy telefonos. Az iPad Pro-val le tudom tölteni a számítógépekre tervezettet, és futtatni, vagy mint egy sima tablet esetén is, csak a mobil verzió lesz használható? Ugyan így, akármelyik netes játék, amit tabletról nem tudok játszani, de laptopról igen.

2015. okt. 24. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha "szamitogepes programok" futtatasaban gondolkodsz, akkor windows 10-es tabletre van szukseged.
2015. okt. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tehát erre nem képes. Igaz?

Amúgy igen, erre gondoltam, de nem tudtam máshogy kifejezni magam. :)

2015. okt. 24. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!