Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Általános használathoz milyen...

Általános használathoz milyen tabletet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Általános használat nekem: tanulás 50-150 MB-s PDF-ekről, tele képekkel, facebook, emailek, twitter, instagram. Ennyi.

Eddig 4-et néztem ki, de ha újat mutattok, annak is örülök! :) Ezek közül melyik és miért? Ár-érték arányra is kíváncsi vagyok! Köszi!

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. márc. 14. 16:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kis pontosítás: A PDF van tele képekkel, jó lenne, ha nem akadozna, továbbá fontos -talán a legfontosabb-, hogy az akkumulátor minél tovább bírja!!!
2014. márc. 14. 17:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Valamelyik iPad, PDF kezelése iOS-nek a legjobb. Nexus 4-emen anno próbáltam jó pár PDF readert (köztük a leggyorsabbként hirdetett Radaee Readert is), de néhány PDF (egyetemi előadásdia) megjelenítése érezhetően akadozott, holott ugyanazok a jóval szerényebb teljesítményű iPhone 4-emnek sem jelentettek problémát.
2014. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

És iPadből milyen? Mert itt az iPonnál gondoltam a vásárlást, és nem nagyon tudok 100-105 ezernél többet költeni tabletre. Annyiért is van Apple, csak kiindulva abból, hogy ez csúcskategória, nem tudom, hogy ezek a gépek mennyire jók.

[link]

[link]

2014. márc. 14. 18:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Ipont felejtsd el Apple termék esetén, általában jelentős felárral tudod ott beszerezni a termékeket. Hogy ne menjek messzire, a nem éppen alacsony áraikról híres APR-eknél is 89 ezer a 16 gigás, Wifis mini, de a szintén hivatalos viszonteladó iJoe-nál is 85-ért tudod beszerezni a legkisebb modellt.

100 ezer alatt csak elsőgenerációs, "nem retina" Mini van (GSM boltokban 100 körül is beszerezheted a retinát, ha nem tartasz az esetlegesen problémás garanciáztatástól).

2014. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És egy APPLE iPad Air 9.7" 16GB WiFi szürke? Az iPonnál 139ezer. Nem tudom... de ha belegondolok, hogy egy iPhone 200ezer, ez nem sok egy tabletért... A tabletek úgy általában drágábbak, mint az okostelefonok, nem?
2014. márc. 14. 18:49
 6/11 A kérdező kommentje:
telekomnál még drágább... 2 év hűséggel is 185ezer az iPad Air 16 GB.
2014. márc. 14. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó ár érte, kérdés, hogy milyen rá a garancia (ipon több beszállítót is alkalmaz).

Telekomnál nem Wifis, hanem Wifi+Cellular verzió van, amelyikbe lehet SIM kártyát tenni, iponban így adják: [link]

2014. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szóval az iPonosba ha akarok se tudok SIM kártyát tenni? Mármint azon akkor csak és kizárólag Wifi-s net lesz?
2014. márc. 14. 20:24
 9/11 anonim ***** válasza:
A 140 ezresbe nem, csak az általam linkeltbe.
2014. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És Samsung Galaxy Tab 3 8.0 LTE vagy Samsung Galaxy Tab 3 10.1 LTE közül melyik?
2014. márc. 14. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!