Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni a Straus...

Hajdu Zoltán kérdése:

Mit lehet tudni a Straus 3.5LE benzines láncfűrészről? Megbízható márka?

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 21:52
 1/4 anonim válasza:

Kínai gyártmány, nem osztrák - mint ahogy sokan szeretik feltüntetni.

Nekem nincs Strausom, de gondolkodtam róla. Amikor olvastam, hogy vásárlás után a gyertyát messzire el kell dobni, és a porlasztó tömítését kicserélni, akkor inkább úgy döntöttem, hogy mást veszek. De valaki elégedett a kínai termékekkel, azt mondják rá, hogy ha működik, akkor működik szépen. Csak én nem szeretek szerelgetni.

Nézd meg még a láncot, és a láncvezetőt, az Oregon legyen. Más nem jó.

2015. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Doki000 válasza:

Helló!

Nekem három és féléve van st.láncfűrészem.Rendszeresen használom, még semmi baja nem volt, kivéve, idővel a benzin tankot védő lemez a csavaroknál eltörött. Anélkül használom és semmi probléma.üdv. Doki000

2015. okt. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nézd meg még a láncot, és a láncvezetőt, az Oregon legyen."


Két eshetőség lehetséges ebben az esetben.

1. Nem Oregon, hiába mondják (ahogy nem osztrák, hiába mondják)

2. Oregon, lánc+vezető valahol 10000Ft körül mozog. Akkor mégis mennyibe kerül a fűrész? Miből lehet annyiért?


"Szerencsére" az 1. pont szokott bejönni.

2015. nov. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2 db ST láncfűrészem van ,egyet 6 éve a tesco-ban vettem 150m3 akácot kugliztam eddig vele össze ,néhány apró cseprő problémát leszámitva hiba mentesen a mai napig üzemel-nagyon faja!A másikat felbuzdulva az első sikerein a netről rendeltem ,eleve nem is úgy nézett ki mint a képen a láncvezető kapásból nem ment rá és a berántó kb az 5. húzásra szétugrott.Pont én is azért vettem még egyet mert az első habár szuperul működött 2.4 pacit kevésnek találtam.A 2. 3.8 lóra hirdették de ez csak kacsa,nincs ilyen.A 45 ccm es az tényleg a 2.4 körül mozog de az 52ccm az is 3 ló alatt tud.Azóta kiküszöböltem rajta minden hibát és az is rendesen működik 3. éve de ha sügér lennék a szereléshez csak sírnák miatta a világhálón mint sok száz balek.Oregon lánc és vezető combo a legolcsóbb verzióban 6500ft ba került +kiszállítás és ezzel már 3.téli szezont darabolom össze 2x éleztem úgyhogy megéri megvenni.Ha egy használt gépet veszel 40-50 ezerért tuti ,hogy arra is kell venned új szettet tehát ne a fűrész árához viszonyítsd a vágószett árát az egy külön mutatvány!!!
2020. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!