Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik márka jobb, tartósabb?...

Melyik márka jobb, tartósabb? Straus, Mtd. Fuxtec?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyáltalán írjam-e, hogy konkrétan fűkaszát keresek vagy csak márkák felől érdeklődjek, hogy kinek melyik vállt be jobban.


Szóval kaszát kell vennem. Nagyra nem szeretnék áldozni, első sorben a straust nézegetem amit ugye 52ccm.nek írnak, de a kaszás topicon valaki írta, hogy valójáben csak 43ccm. Meg ugye a straust sokan le is szólják, pláne akinek még nem volt :)


Nézegetem az mtd.t is, mert arra 2 év a garancia.


[link]


[link]


Meg ugye van a fuxtec ami elvileg valamivel talán jobb minőség, de a duplája árban, illetve viszonteladót se találtam a közelemben, illetve valahogy az még nem annyira elterjedt márka, bár dicsérik páran.


Melyiket kellene megvennem?


Jobb lehet a fentieknél a fuxtec annyival, hogy többet adjak érte?


2015. ápr. 12. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Az MTD felejtsd el.6 hónap a garancia rá,mert hobbi gép.

Igazából talán 30 órát kaszáltam vele ,másfél év alatt.Aztán a motorja totálkáros lett.Hobby gépre nincs garancia ,zárkózott el az eladó,a szerviz,de még a gyártó is .Gagyi gépekben nem bizok,mert az olcsó a drága .

Gondolj csak bele ,mitől olcsó az olcsó.mert tömeg termék .

Eladásra készülnek és nem használatra .

Priviven tudok neked jó márkát mondani.

2015. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2015. ápr. 12. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Minden ilyen gépre 1 év a törvényileg kötelező garancia.

Egyes gyártók többet vállalnak, az MTD ezek szerint 2 évet.

Ettől függetlenül, elég sokan szidják, akiknek már volt.

2015. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy MTD láncfűrész már olyan 10 éves komolyabb baja nem volt csak pl olyan hogy elszakadt a kuplug rugója de kitört a benzincső pár forintos tételek, hátránya viszont hogy elég sokat eszik, de bevált évente 4 háztartás téli tüzelőjét összevágja.

Hát a strauszról annyi hogy hozták már hogy 2-3 órát ment meg max egy tankkot és már nem ment többet többnyire ennyi. (AUTÓtechnikus volnék). meg volt egy légkulcsom is hát megpróbáltam vele leszedni vagy 10 csavart egyik se ment neki hát túladtam rajta.

2015. ápr. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Garancia ?

Alko3év

Mtd 2év

Straus, fuxtec 1 év.

2015. ápr. 14. 12:27
 6/6 A kérdező kommentje:

Most nézem makita 3év garancia.

És olcsóbb mint az oleo vagy stil.

2015. ápr. 14. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!