Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » IPad vagy TV? Szerintetek...

IPad vagy TV? Szerintetek ezek közül melyik érné meg a legjobban számomra?

Figyelt kérdés

Valamelyiket meg fogom kapni karácsonyra, fontos lenne, ha már most tudnám melyiknek van nagyobb haszna és miért.:)


Tabletnek egy iPad Air-t gondoltam, lustábbak kedvéért belinkelem: [link]

Van 2 laptopom és egy ((okos))telefonom, szóval nem tudom megérné-e ezek mellé egy tab. Sokan mondták, hogy az iPad egy nagy méretű telefon csak.

Tv-nek egy Samsung UE32H6200-t gondoltam, szintén ezt is lustábbak kedvéért belinkelem: [link]

Van egy tv-m, csak az már vagy 3 hónapja elromlott. Igazából kibírnám nélküle, de néha jó lenne filmet nézni egy ilyen készüléken akármikor, + nem a nappaliban/hálóban/stb.

U.I.: Bocsi a regényért, várom a válaszokat.:P



#tablet #iPad #televízió #TV #Tablet versus TV
2015. okt. 25. 13:23
 1/4 anonim válasza:

Én TV mellett szavazók.

Bár ha tabletet kapsz akkor inkább egy Lenovo Yoga tábor kérj nekem is az van és rohadt jó

Ui.: Amúggy tabon is lehet TV-t nézni ha elég nagy mint pl a Lenovo Yoga

2015. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szavazok*
2015. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Tabletet kérj ne tábort XD

Bocs telóról írom

2015. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xD
2015. okt. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!