Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » TV-t vennék, smart, wifi...

Lekri kérdése:

TV-t vennék, smart, wifi kategóriában, de igen kicsi a választék, hacsak nincs benne 3D is. Az utóbbiról viszont nem tudok semmit. Tudnátok segíteni, mi értelme van?

Figyelt kérdés
Vannak 3D-s műsorok? Vagy filmet kell venni, amit a sima házimozi vagy lejátszik, vagy nem?
2015. nov. 4. 11:18
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Hasonló cipőben járok mint te.

Arra jutottam, hogy ha csak a hétköznapi TV műsorok nézésére használod akkor felesleges a 3D.

Egyébként ha 3D filmeket szeretnél nézni akkor azt vagy 3D-s film (DVD) megvásárlásával, vagy USB-n keresztül a TV-re csatlakoztatva lehetséges. Attól még nagyon messze vagyunk, hogy 3D-s műsorokat sugározzanak a TV csatornák. Ha 3D-t vennél akkor szerintem passzív 3D-t érdemes, de itt egy kis ismertető, hogy mit is jelent ez valójában, döntsd el, hogy melyik felel meg a te elvárásaidnak. [link]

2015. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vatafak ***** válasza:
100%
nos a 3d-t nem tudod megúszni egyszerűen bizonyos szint felett tudja a masina oszt kész. 3d-ben , ahogy az már elhangzott csak 3d filmeket tudsz nézni bluray-en , vagy csatlakoztatott vinyóról. a passzív (pl LG) vagy aktív (pl Samsung) kérdésről komoly vitaállomány áll rendelkezésre a neten. én aktívat választottam, mert ugyan drágább de szebb a képe mert nem felezi a képfelbontást mint a passzív
2015. nov. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hasznosnak jelölve!
2015. nov. 5. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!