Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nektek kb. mennyibe kerül...

Nektek kb. mennyibe kerül évenként/hónaponként az internet (előfizetés)?

Figyelt kérdés

Mert nekem most mobilnetem van és át szeretnék térni előfizetésre.

Az előfizetés ugye olyan h bármennyit netezhetz egy fix összegért?


2015. nov. 6. 17:18
 1/3 TR75 ***** válasza:

Igen, fix összegért korlátlan net (már ha kábeles netre gondolsz), a különbség a sebességben van, több pénz -> nagyobb sebesség.

Összeget nem érdemes írni, mert attól függ, hol laksz/hol használod a netet, a lakóhelyeden lévő szolgáltató(k) honlapját keresd fel, és ott kikeresheted, milyen internet-előfizetéseket választhatsz.

Esetleg érdemes a szolgáltatók üzletkötőit is keresni (nem az ügyfélirodában, hanem azokat, akik házalnak is az előfizetésekkel), mert esetenként jóval olcsóbban tudnak ajánlani előfizetést.

2015. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9500 / hó
2015. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Budwa ***** válasza:

Én megcáfolnám az első hozzászólót. Én üzletkötővel akartam internet, kábeltv előfizetést váltani és annyira rossz csomagot ajánlott, hogy inkább felhívtam az ügyfélszolgálatot. Azok ugyan annyi pénzért 1,5x annyi szolgáltatást adtak. Miután megkötöttem, felhívott az üzletkötő hogy döntöttem, majd elmondtam neki, hogy ugyan azért az árért milyen csomagokat kaptam és csak csodálkozott és sajnálta, hogy nem nála kötöttem...

Én azt mondom hogy keresd meg a helyi szolgáltatód, hívd őket fel + keress egy üzletkötőt is az adott szolgáltatóhoz és vesd össze a kettőt. Amelyik jobb, kösd meg azt.

Mobilnetnél mindenképp jobb a kábeles internet. Természetesen gyorsabb netet kapsz több pénzért, de nézd meg a szolgáltatód honlapját milyen lehetőségek vannak. Ez változó az ára mindenhol, attól függ milyen helyzetben van a szolgáltatód. Van-e mellette valaki más, akivel versenyezni kell. Illetve mennyire nagy az a cég. Minél kisebb sajnos annál drágább... Vesd össze megéri e neked előfizetni vezetékes netre, vagy mobil net is elég-e neked. Az biztos, hogy egy vezetékes net sokkal stabilabb és gyorsabb.

2015. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!