Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hány amper a traktor indítómot...

KisTraktoros kérdése:

Hány amper a traktor indítómotorjának áramfelvétele?

Figyelt kérdés

A motor összlökettérfogata 6780 cm3, a surlódási (vesztesség) középnyomás 2 bar, az indítómotor fordulatszáma 120/perc és a motor 4 ütemű dízel. Továbbá: az indítómotor hatásfoka 70% és a traktor két 12 voltos akkumulátora indításkor sorba kapcsol?

Ha valaki leírná nekem hogy jött ki az eredmény azért hálás lennék, de ha a képletet megadná valaki azzal is sokat segítene!


2015. nov. 10. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A megadott adatok nem alkalmasak a számítás elvégzésére. Hasra ütve azt mondanám hogy olyan 80-100 A lehet, indítás közben.
2015. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, pedig szó szerint írtam le a feladat szövegét
2015. nov. 10. 20:05
 3/4 Szirty ***** válasza:

Nos hát ilyen a magyar oktatás színvonala...

Béke poraira...

2015. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

200-280 A között, Dieselnél ugyanis literenként 0,5-0,7 kW kell.


Lusta vagyok gázokhoz érteni, de nem lehet ezt a teljesítményt kiszámolni a térfogatból és a nyomásból?

2016. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!