Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom beállítani a...

Hogyan tudom beállítani a Tenda N3 150 Mbps Wireless Routert?

Figyelt kérdés

A proglémám a következő: az internet szolgáltatóm szerint állítólag tönkre ment a wifis routerem.

Vettem egy ugyanolyan routert amit előtte is használtam. (lásd fent) Próbálkozok beállítani magam, de nem járog sikerrel. Ha valaki tud segíteni azt megköszönném, ne kelljen már újra kihívnom a neteseket.

A telepítési útmutató szerint be kell írni a böngészőbe a 192.168.0.1 számot ami előhozza a Tenda router beállítási felületét.

Az amit behoz az egy felhasználói név és jelszó. Ide kellene beírni az a felhasználó nevet és jelszót amit a az internet szolgálatótól kaptam (ha jól értelmeztem), de a felhasználói nevet nem engedi átírni (admin szerepel a helyén és nem engedi átírni.)

Miért nem engedi átírni? Mit tudok csinálni? Segítséget előre is nagyon köszönöm!



2015. nov. 15. 09:04
 1/9 P.O.C. ***** válasza:
Szerintem az a routerbe való bejelentkezési account. Neked pedig a PPPoE -t kéne átírni.
2015. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hogyan kell? Vagy akkor hogyan tudom végre használni a wifit?
2015. nov. 15. 12:26
 3/9 P.O.C. ***** válasza:

Amit a webes felület első képernyőjén látsz felhasználónevet és jelszót, az csak arra szolgál hogy belépj a routerbe. (Alapértelmezésben a jelszó: admin)

Neked az az után következő képernyőt kell letámadni.

Megadni a PPPoE accountot amit a szolgáltatódtól kaptál.

[link]

2015. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most már csak az a kérdésem, hogy hogyan jutok a következő képernyőre amit le kéne támadnom mert ez az amire nem tudok rájönni... :/
2015. nov. 15. 17:37
 5/9 P.O.C. ***** válasza:
Már leírtam! Beírod a jelszót (admin). És OK -t vagy entert nyomsz.
2015. nov. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Fú nagyon köszönöm! Sikerült! :)

Bocsánat az értetlenkedésért.

2015. nov. 15. 21:26
 7/9 A kérdező kommentje:

A wifit sikerült beállítanom, vetettek velem egy új wifit, hogy az romlott el. Az új wifivel is ugyanaz a gond. Gmailt,

Facebookot, youtubot elindítja de semmilyen más oldalt nem

Tölt be....akkor ez még is csak a szolgáltató hibája!? Vélemény?

2015. nov. 15. 21:29
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Bár a Tenda a legaljább márkák közé tartozik, de azért 3 honlapnál neki is többet kéne betölteni.

Ha egyik rá csatlakozott eszközön se megy normálisan a net, akkor csak érdemes lenne szólni a szerelőknek.

2015. nov. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetesen már kihívtam őket, akkor azt mondták, hogy tönkre ment a wifim, nincs náluk hiba, ezért még a kiszállást is fizetnem kellett.(az előző router is Tenda amit ők hoztak bekötésnél, ugyanolyat vettem, hogy még véletlenül se legyen gond.) Eddig semmi gond nem volt vele tökéletesen működött. Most se a laptopon se a telefonomon nem jó.
2015. nov. 16. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!