Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Citroen xara 98-as távirányíto...

Lázi László kérdése:

Citroen xara 98-as távirányítos központizárat hogyan kell bekötni?

Figyelt kérdés
A lényeg hogy van központizár de nem távirányítós, viszont van egy távos központi zár szettem, és szeretném vezérelni vele a gyári központi zárat hogy ne kelljen az utolagos motorokat is betenni. Mígkerestem a két szálat ami a sofőr ajtó motorjára megy de másképpen működhet a gyári mint a távirányítós mert amint megnyomom a gombot a távirányítón, abban a pillanatban a biztinek annyi. Kimértem a gyári motor vezetékeit és besípolt szóval valahol össze van kötve mert zárlqtot jelez, de viszont kulcsal manuálisan rendesen működik. A kormány alatt van a doboza.

2015. nov. 19. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lett volna ha a belső zárgombra kötöd a vezérlőt, azon csak kontaktus van. A zármotoron állandóan kint van két negatív, azoknál relét kell közbe iktatni.
2015. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont az lenne a lényeg hogy ne kelljen használnom az utólagis motorokat, így a vezérlőnek van két szála ami a motorokra megy, gondolom pokárfirdítással működik. A gyári nem tudom hogy működik mert ha rákötöm a bal ajtóra akkor zárlatot csinál. A relés megoldást nem értem.
2015. nov. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!