Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megállapítani...

Hogyan tudom megállapítani egy kapcsolásról, hogy az mennyi áramot (I) igényel?

Figyelt kérdés
Hobbi szinten saját magam fejlesztésére tanulgatom az elektronika rejtelmeit ezért sok minden van amit még nem tudok. A kérdésemet általánosságban kérdezem, hogy alapvetően ezt hogyan lehet megállapítani de, hogy példát is hozzak: [link]

2015. nov. 20. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jó a link.


Egyébként:

a) méréssel

b) bonyolult, mert váltakozó áram esetén a meddő és valós teljesítményt ki kell számolni, thévenin helyettesítést kell alkalmazni, csak ez után kapsz egy közelítő értéket

2015. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem jó a link, de itt van ugyan az egy másikveboldalról: [link] ja és még annyi, hogyha méréssel kéne megállapítani azt hogyan kell?
2015. nov. 20. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!