Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok és lenne...

15 éves fiú vagyok és lenne egy kérdésem! Milyen e-cigiket ajánlanátok elsőre?

Figyelt kérdés
szóval ezalatt azt értem, hogy rendesen cigizni nem akarok, mert eléggé káros, hanem egy elektromos cigiben gondolkodom!! Aki ebben jártas milyeneket ajánl kezdőknek??? (porlasztó csere milyen gyakran kell???)stb... Előre köszi a válaszokat!!

2015. nov. 29. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Milyet? Semmilyet. Minek akarsz e-cigizni? Menőségből? Tájékoztatlak, hogy nem az.

Az e-cigi a cigiseknek van, akik kevésbé akarják mérgezni magukat, de nem tudnak leszokni. Ez nem szopogatós cukorka amit csak úgy jókedvből bekapsz.

Nikotint tartalmaz, arra rászoksz, előbb utóbb ráfogsz térni a rendes cigire. Most mondod, hogy á nem, te kibírod, csak kipróbálod. Hát mondok valamit öcsi, nem, nem te vagy az a különleges hópehely.


15 évesen meg főleg ne ilyeneken gondolkozz, vegyél inkább milkacsokit, az finomabb is.

2015. nov. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Menj be a boltba, az elado biztos elmagyaraz mindent. Velem segitokesz volt amikor en kertem tanacsot.

Sima 10e koruliek teljesen jol hasznalhatoak.

Poasztot en 2-3 hetente cserelek.

A lötyi kb 1/5-e arban a rendes ciginek, de ha nekiallsz magad kevergetni, meg sokkal olcsobban kijon (ebben mondjuk nincs tapasztalatom)

2015. nov. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a SEGÍTŐKÉSZ kommentet!

Az első kommentelőnek pedig hogy van olyan liquid ami nikotinmentes, amihez nem értesz, ahoz meg ne pofázz bele...köszi ;) Ja a feszültséged rajtam való levezetését pedig nem kérem, inkább fordulj orvoshoz..;)

2015. nov. 29. 18:46
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Te 15 évesen inkább húzd meg magad, és ne kezdj el kioktatni engem ;)


Igen, van nikotin mentes, mi értelme is van, azon kívül, hogy úgy néz ki, mintha cigiznél? S annak jelentéke?


Nehogy azt hidd, hogy olyan fontos vagy, hogy te lennél az, akin levezetném a feszültségem, főleg mivoltán ez egy anonim oldal. Szóval előbb gondold át van-e értelme annak amit kif#sol az internetre. ;)


Látom anyádéknak jómodort nem sikerült beléd nevelniük. Nembaj, szívjad csak öcsi.


Üdv,

egy "hozzá nem értő" dohányos.

2015. nov. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És akkor te miért dohányzol? Kérlek akkor fogalmazd meg nekem ,mint értelmes felnőtt a gyereknek. Miért dohányzol, és miért fontos életed számára :)
2015. nov. 30. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:
21%

Egyrészről, szerintem nem tartozok magyarázattal, másrészről pedig így legalább tapasztalatból tudom tanácsolni, hogy ne kezdj hozzá, nem csak ordítok a levegőbe.


Várjál 18 éves korodig, ha akkor még jó ötletnek tűnik, csináld ha olyan makacs vagy, de én nem fogok dohányzási tanácsokat adni egy gyereknek.

2015. nov. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha nem tudod megmagyarázni miért dohányzol, ne magyarázd meg nekem miért ne dohányozzak....ELŐSZÖR SAJÁT FEJEDBE RAKJ RENDET!!!!! és erre akármilyen választ kapok, vagy akár kibújást, most nagyon is korrekt voltam minden formában.
2015. nov. 30. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Ajjaj, vannak bajok bőven, úgy látom... De ahogy gondolod, rád hagyom ;)

További szép napot.

2015. nov. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nézz egy kicsit körbe, milyen világban élsz..;)
2015. dec. 1. 14:28
 10/10 anonim válasza:

Apádnak amikor elmondtad,... nem hozta az övszíjjat? Hát neki is gratulálok, jó szép kis család, ha akarod mutasd meg anyunak apunak nembjaj na helóó. Sok szerencsét az életben! :)



Szánalom...

2018. márc. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!