Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik digitábla éri meg?...

Melyik digitábla éri meg? Olcsón is lehet jót kapni? Számítanak a hozzájáró rajzprogramok és az "extrák" ( touch, comic, manga. )?

Figyelt kérdés

A Bamboo nekem nem jön be, mindig tanárokkal titkárnőkkel mutogatják hogy lehet vele digitálisan is dolgozatot javítani meg aláírni és hogy tökéletes annak akinek még sosem volt tabletje. Nekem van tabletem már elèg rég óta ès rajzolni szeretnék úgyhogy a Bamboo szerintem nem nekem való. Meg olvastam is hogy az intuos jobb mint a bamboo.

Találtam 2 típust amik szerintem elèg jók: wacom intuos draw s és wacom intuos draw pen s. Mi a véleményetek róluk? Olvastam vhol hogy szinte az összes wacom ugyanolyan csak mindnek más "extrája" van és hogy jobban megéri a pen mint a manga, art, comic, touch, mivel ugyanazt tudják. (+-pár feleslesleges funkció) ez igaz? És ha igaz akkor valójábana az sem fontos hogy milyen rajzprogramot adnak hozzá? Ha letöltök vmi ingyenes rajzprogramot (pl paint tool sai) a netről akkor azzal is működni fog a tábla?

Igaz hogy nem munkához lesz hanem otthonra de akkor sem akarok szemetet venni, se feleslegesen pénzt ki dobni.



2015. dec. 1. 21:48
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként anime stílusú rajzokat, mangákat és animációt szeretnèk főként csinálni. Nem tudom ezekre megfelel-e az a 2 tábla amit írtam.
2015. dec. 1. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!