Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Villanyborotvát akarok venni...

Villanyborotvát akarok venni karácsonyra a barátomnak de nemtudom hogy mire kell figyelni hogy ne a fiokban végezze. Ti mit ajánlatok? Mit érdemes venni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A barátom idáig sima borotvával+ habbal borotvalkozott de az utobbi idöben morgott rajta hogy jobb lenne a villanyos gép neki.ti milyen villanyborotvát használtok?mit kell figyelembe venni rajta hogy jo is és erős is legyen na meg ne is haggyon el szört.körkéses legyen?vagy épp hogy nem?már utána olvastam de nem tudok dönteni.kb hetente nyirja magát ugyhogy gondolom a szakálvágo is szükséges rá.gondoltam egy 15-20 ezerért.esetleg ha a pontos tipust is megadnátok,vagy linket ha épp ti is vettetek magatoknak,...elöre is köszönöm a válaszokat!

2015. dec. 4. 06:01
 1/3 Ügyet Lenke ***** válasza:

én azt mondanám, hogy mindenképp Philips vagy Braun legyen, nagyon nagy a választék, válassz magadnak az igények szerint, kényelmes, ha tölthető, jó ha van hozzá trimmelő, mosható a fej...itt találsz párat, sokszor 2-3000 forintnyi különbség sokkal többet nyújt...


[link]


[link]

2015. dec. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én sok évig használtam Philipset, és azt tapasztaltam, 1-1,5 év alatt teljesen elkopik a feje. Használtam 1 évig egy Remingtont, ami szintén elkopott hamar. A Philips pótfej az alapabb modellekhez 10 ezerbe kerül, míg egy új készülék ennyi vagy olcsóbb (és a 20 ezerbe kerülő készülékre ugyanaz a fej kell...) Na, mindegy, szóval idővel rájöttem, hogy a noname, Tesco-s és társai borotvák ugyanolyanok, mint a Philips, csak fele annyiba kerülnek, azóta ilyet veszek.
2015. dec. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Philips körkéses, 3 körkéssel. Én tuti ilyet vennék, bár én nem használok borotvát.
2015. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!