SwapP kérdése:

Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Szeretnék karácsonyra fűthető kabátot ajándékozni és inkább magam csinálnám, minthogy kiadjak érte 50000 ret.


[link]


ezt szeretném a kabátba szerelni/ varrni, de sosem csináltam még hasonlot.. Szeretnék egy tekerős hőfok szabályzot, és egy USB.kimenetet. Mit vegyek hozzá? milyen teljesítményű akksi kell? Hogyan kossem az akksihoz a fűtőszálat,és az USB kimenetet, no meg a hőfok szabályzot?? Valaki elmagyarázná szájbarágosan, mint egy hulyegyereknek? :D Koszonom előre is a válaszokat.



#kapcsolás #fűtőszál #Fűthető kabát
2015. dec. 7. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

:D


Ez jó!


Hány kilósra tervezed az akksival meg az inerterrel együtt?


25-30 kg?


Villámvédelmet megoldod, ha már hálózati feszkót vezetsz bele?

2015. dec. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért elektromosban gondolkodsz amúgy?


Vannak kémiai törhető fűtő patronok is, többet ér, és senki nem hal bele vagy kap sérvet.

2015. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kb 10ed súlyban gondolkozom...az egészben az akksi a nehéz. Egyébként megmutathatnád mennyire értesz hozzá azzal, hogy hasznos választ is adsz.
2015. dec. 7. 11:56
 4/5 Szirty ***** válasza:

Nem tudom észrevetted-e, hogy ez 230V-os.

Tehát nem csak egy tekintélyes akkupakot kellene cipelni vele, hanem egy invertert is.


"Kifejezetten padló , és falfűtésre tervezett"


Ez a mondat a linkelt oldalon arra int, hogy kabátba applikálva talán nem lesz az igazi, mert nem biztos hogy bírja majd a mozgatást, hajtogatást gyűrést.

A mosásra már nem is merek gondolni...


Gondold át egy kicsit jobban ezt szerintem.

2015. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem, igazad van... akkor mit tudsz ajánani? Merthogy létezik ilyen..
2015. dec. 8. 06:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!