Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az mind1 hogy melynyomo...

Az mind1 hogy melynyomo hangszorohoz milyen melyladat veszek vagy passzolnia kell? Milyen tipus bemenet vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 22:39
 1/4 anonim válasza:
A hangfalak, köztük a subládák tervezése igen nehéz feladat, egyesek szerint lehetetlenebb mint kiismerni a nők lelkét. Persze irányelvek vannak, teljesítmény, frekitartomány, használandó tér függvényében, de igazán jó hangfalat sokan csak évek múlva, rengeteg kísérlet során tudnak csak összehozni.
2015. dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Hát igen, ha valaki jót akar akkor vagy a zsebébe kell nyúlnia, vagy saját magának kell megépítenie. Én e Bose mélynyomót koppintottam le, nem egyszerű történet.:D Szólni természetesen egy sima dobozban is szól, csak nem mindegy , hogy hogyan.
2015. dec. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Azért ennyire NEM bonyolult ... Nézd meg mekkora a ládád, keress a neten gyári méretű ládákat és nézd meg mekkora mélynyomók vannak benne (cm) és olyat vagy hasonlót vegyél. Hatalmas nagy baklövést így nem követsz el, tapasztalat. Tervezés ide vagy oda, azért házilag is lehet kivitelezni nagyon jó végeredményt. Senki se mondta, hogy a gyári ládákat nem szabad otthonra méretezéssel koppintani. Ha a láda adott akkor már csak hasonló méretűt kell keresned a neten és megnézni abba mekkora hangszóró csücsül. Remélem segítettem a válasszal és kapok egy zöld kéz jelet ! :D
2016. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Én megadtam a zöld kezecskét mert valóban ez is járható út. Viszont a kérdezőnek az én értelmezésem szerint hangszórója van és ahhoz szeretne ládát venni. Természetesen fordítva is rákereshet. Én sem vagyok hangmérnök ezért másoltam a dobozt és gyári hangváltókat használtam hozzá mivel ehhez sem értek annyira, hogy magam csináljam.:D
2016. jan. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!