Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a ködlámpának?

Mi lehet a baja a ködlámpának?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt jó a ködlámpa a kocsiban, néha azonban mikor kedve szottyan fel és le is tudom kapcsolni, kb fél percig, aztán megint nem jó vagy 2 hónapig, megmozgattam minden létező vezetéket és minden egyéb csatlakozót is (közbe kapcsolgattam hogy lássam) de semmi. Mielőtt 5000 ért relét vennék vagy 3500 kapcsolót gondoltam megkérdem, hátha valaki tudja hogy kb hol keressem a hibát.

2015. dec. 28. 15:26
 1/2 Szirty ***** válasza:

Amikor bekapcsolod és nem világít, akkor a következőt kell tenni:

Megmérni a feszültséget a kapcsolónál. Ha ott nincs feszültség, akkor a kapcsolót cseréld ki.

Ha van, akkor megméred a feszültséget a lámpát kapcsoló relé lámpát kapcsoló érintkezőjén. Ha ott nincs feszültség, és a relé meg van húzva, cseréled a relét.


Ahhoz hogy tudd mit hol kell mérni szükséges a kapcsolási vázlat és némi szakértelem és ilyen irányú gyakorlat.

Ha az nincs, akkor vidd szervizbe ahol ezek adottak.

2015. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:
Ha nincs egyik sem, akkor cseréled ezt is, azt is, aztán egyszercsak jó lesz (és drága).
2015. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!