Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ajtohoz mozgaserzekelo?...

Ajtohoz mozgaserzekelo? Megvalosithato az elkepzelesem? Tobbi lent

Figyelt kérdés
szeretnek egy mozgasersekelot,egy kisebbet amit az ajtohoz ragaszthatok hogyha azt kinyissak akkor a led spotok felgyuljanak..lattam a Fibaro tol ezeket a mozgaserzekeloket,de nem teljesen ertem mire valok..valaki tudna nekem segiteni ebben?hogy ne keresgeljem a kapcsolot a szobaba hanem egybol vilagosodjon ki a szoba?

2015. dec. 29. 21:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon jó az elképzelésed, nagyon sok ember alklmazza.

Cégeknél mozgásérzékelős még a klotyóban a villany is, az illatosítót is az működteti, de a térvilágításba is szoktak néhányat beilleszteni.

A saját lakásomban is van számtalan, és az a helyzet, hohy már el sem tudom képzelni a bizotnságot, kényelmet mozgásérzékelők nélkül..

( a legjobb, amikor nyestek kezdtek szaladgálni éjjelente a padláson...nosza rajta mozgásérzékelős reflektort, és ezzel együtt működő rádiót szereltem fel..pár alkalom, és nem jöttek többet)


szóval...keresel egy biztonságtechnikai boltot, vagy egy jobb villamosságit, és ott segítenek..

megoldják az összes elképzelésed...viszont pénzt vigyél...


Vidéken van egy üres házam, ott is mozgásérzékelővel van minden megoldva(persze ott van kamera is)

2015. dec. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szirty ***** válasza:

Ha olyan helyre teszel mozgásérzékelős lámpát ahol sokáig tartózkodnak, akkor számolj azzal, hogy néhány percenként majd integetni kell neki hogy ne aludjon ki.

Ez hosszú távon nagyon bosszantó tud lenni :)

2015. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!