Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ! A barátom VAC-bannolva lett...

Fortio1HUN kérdése:

! A barátom VAC-bannolva lett CS:GO-ról, pedig nem csalt. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A Barátom játszott míg én aludtam,és egyszer csak VAC-bannolták..Overwatch bannolta ki,és nemtudjuk miért. Van erre valami hogy meddig tart a ban? (mert még nem vacolták jelenleg mert 15.12.29-én vacolták (ma) )

#játék #videó #fps #Vác #CS:GO #nohack #Simanap
2015. dec. 29. 23:00
 1/9 A kérdező kommentje:
VIDEÓ A VAC BANNRÓL : [link]
2015. dec. 29. 23:02
 2/9 anonim ***** válasza:

Az overwatch ban alapesetben úgy működik, hogy egy csalót nem vesz észre a VAC. Viszont a játékosok folyamatosan jelentik, hogy csal. Ezeket a jelentéseket aztán kivizsgálják, a "közösség képzett és tapasztalt" tagjai. Majorly ban-t csalásért lehet kapni. Vagyis, ha tényleg csalás történt az acc-on, akkor már többen jelentették, és egy ideje "nyomoznak" utánad. Lehet, hogy pont a ban időpontjában nem történt csalás, de korábban igen valószínű.


Minorly ban-t azok kapnak akik a játékélményt teszik tönkre, ez általában 1 hónap.


Ha tényleg nem történt csalás soha, akkor indíts egy ticketet, és megoldódik.

2015. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
kedves kérdezö amit beküldtél videót az7 nem VAC ban hanem global cooldown amit az overwatchnak köszöthetöen kapott a gyerek mert vhol reportolták azt ugy gondolta a demo-t nézö hogy szia akkor kapj egy overwatch-t egy Global overwatch 4-6 hétig tart egy VAC viszont örökkéVACon már csak az ujj csgo acc segit
2015. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
eXendR , Azért írtam a VAC-ot,mert MA (15.12.30) Megkapta a VAC- bann-t. És Ticketet hogy tudok küldeni?
2015. dec. 30. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
De ezek napokig, hetekig is eltartanak. Gondolom nincsenek meg az ehavi meccseid videon.
2015. dec. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De megvannak (és nem nekem) hanem barátomnak,és megvannak mert lementi alapfájl ban
2015. dec. 30. 21:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Majorly overwatch bant akkor kapsz, ha legalább 1-2 hónapja jelentenek a játékosok és overwatch-ban a megfigyelő is úgy ítéli meg, csaltál. De ez ne megy meccs alapján történik, hanem 20-30 stb meccs alapján. Az, hogy egy adott meccsen valaki csalt vagy nem, nem számít, mert ők sokkal hosszabb távon nézik.


Nálam is volt már olyan overwatchban, hogy falon keresztül osztotta az ember a headshotokat, gyanúsan mindig pont a hang nélkül érkező ellenfél felé fordult meg társai. Elég jól ki lehet szúrni, mondhat bárki bármit. Overwatcholni is csak elég nagy szint meg megnyert versengő meccsek után lehet.

2016. jan. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Na az az elég nagy szint nem igaz :) Láttam már nova 1-est is overwatcholni,és az volt a valódi rangja... Én Legendás sas Mester vagyok,és engem is majdnem VAC-oltak..elvették a rangom (az övét is...ez egy héttel ez elött volt) meg levitték 130-ról 60-ra a megnyert győzelmemet
2016. jan. 2. 02:17
 9/9 A kérdező kommentje:
És miért? Hát mert az Overwatch úgy ítélte meg,hogy valaki hackelt (de mi nem vettük észre,mert tuti nemhackelt senki se de hát.. novák) És minket nem ítéltek meg hackelőknek.. De azért Unrankot kaptunk :)
2016. jan. 2. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!