Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataiok van az...

Milyen tapasztalataiok van az oxy gain eGo Twist 2200mAh-s elektromos cigi akkumulátorral? Milyen a teljesítménye, milyen patronok jók bele, ti mit ajánlotok, szerintetek ár/érték arány mennyire jó?

Figyelt kérdés
Még nem vettem meg csak szeretnék róla többet tudni az egyik internetes oldalon aspire nova patronnal adják készletben és jókat írnak róla de szeretnék többet tudni mielőtt megveszem. Van akinek így van összeállítva, így milyen, mekkora? Előre is köszi a válaszokat.

2016. jan. 3. 09:51
 1/1 anonim válasza:

Szia

Én nem rég vettem egy ettől szerényebb készüléket az oxygaintől, teljesen megvagyok vele elégedve.Ha lett volna kicsit több pénzem ilyet veszek.. :). Szerintem bármelyik mezei 510 es csatlakozású patron jó bele ami nem egy nagy teljesítményű patron, ez a aspire nova szerintem teljesen jó ehhez.Nekem egy evod usb 1100mah-s BDC prolasztóval felszerelt készülékem van, innen rendeltem, 3 hete használom, 3 hete nem dohányzom ( 2 év után ) De ha még sose próbáltad akkor nem muszáj egyből a legizmosabb kezdő szettet megvenni, én most akarok egy Kanger subox minit ami elég nagy elhatározás..:D

2016. jan. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!