Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri e megvenni egy Kanger...

Megéri e megvenni egy Kanger Subox mini készletet? Alkalmas e hozzá egy Efest 18650 Li 3400mah akkumulátor? Vélemények?

Figyelt kérdés
3 hete nem dohányzom egy evod usb 1100mah bdc-s porlasztós készülék segítségével.Most váltanék, nagyon megtetszett ez az egész, csak bizonytalan vagyok h megéri-e ennyi pénzért...Tudom hogy ez a készülék nem a dohányzás szimulálására van kitalálva ( cloud chaser :D ), de kiakarom próbálni és ha nem jönne be akkor az RBA fejet áttudom alakítani szájból tüdőre használáshoz.Gondolkoztam az istick 30W + kayfun gt II es párosításon, de abból a nem klón nagyon drága. Mindenképp subtankot akarok ami felújítható (és egyébként nagyon vagányan néz ki ). Válaszokat várok, köszönöm!

#e-cigaretta #Kanger subox
2016. jan. 3. 17:33
 1/6 Angie5 ***** válasza:

Abszolút megeri.

Kb. 1 hónapja használom és szinte kifogástalan.

A 1,5 Ohm-os gyári kazán minimalisan szivargott, de csereltem és kiválóan muzsikál azóta.

Plusz van hozzá egy 0,5 Ohm-os kazán, azzal már bátran tudsz felhőket köpködni!

2016. jan. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Angie5 ***** válasza:
Ui.: 18650 jó bele
2016. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az RBA fejrol nincs tapasztalatod? Azert kerdeztem az aksit mert lattam az egyik magyar videos videojaban h vmelyik aksi lötyög benne es igy kikapcsol.Neked milyen van benne?:)
2016. jan. 4. 16:22
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és mennyit zabál egy ilyen szörnyeteg ha ugy "atlagosan" hasznalod (jo igy nevetseges h hat atlagosan,mindenkinek mas...de viszonyitas kepen ezzel a BDCporlasztoval elmegy masfel ml leves egy nap ) ?
2016. jan. 4. 16:27
 5/6 Angie5 ***** válasza:

LG HE2-t használok, meg sem moccan, a hátlapot sem tartja el a testtől.

RBA fejet még nem teszteltem idő hiány miatt..

Nekem napi 3-5 ml-t eszik kb, 1,5-ös fejjel, 12-16 W között. Viszonylag sűrűn használom nagyrészt vg levessel.

2016. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nos,én Ego-ról váltottam Subox-ra.Aki nem tudná,(az Ego) szivar alakú & nagyságú e-cigi volt,ára 6 ezer ft.Elmenni Elment,de elég gyér füstöt adott,és egy hónapban 2 kazán kellett hozzá.Nekem.Takarékosságát emelném ki,azonban általában szörcsögött egy idő után,folyt a liquid.Melegben,híg lötyi,régebbi kazánnal simán folyatja magát.Amikor beüzemeltem a suboxot,elképedtem,hogy az e-cigizés ilyen jó is lehet?!0,5 ohmos kazánnal,gond nélkül tüdőre kapva hatalmas füstfelhőket eregettem.Nem bírtam letenni!Az a hideg füst!Az íz!Autóban is kipróbáltam 40 w-n,feltekert ablaknál.Alig láttam ki,pár másodpercig :) Ugyanazt a liquidet 3x ízletesebbnek éreztem,és ettől kezdve az Ego-t felraktam a polcra...Szóval olyan ez,mintha egy Trabant után beülnél mondjuk egy Audiba.6-700 ft volt a kazán az egohoz,és 1000-1200-ért a suboxhoz.Azonban az élmény megéri!Természetesen tekertem én is magamnak,és az is finom ízeket adott.Visszahozta az árát,korábban havonta 15 ezret költöttem cigire,az elektromosra átállás után ez lecsökkent havi 6-ra.26 rugó volt a Subox,itthonról rendeltem.Most éppen 34 dollár a fastechen.Persze sok minden van a webshopokon,és ez is kellene,meg az is tetszik,de maga a gőzölés 6 rugó volt egy hónapban.Utólagosan bánom hogy nem előbb vettem subox-ot,mert a gagyi ego miatt már-már azt gondoltam,hogy ez az egész e-cigizés is gagyi.Szóval én mindenkinek ajánlom!
2016. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!