Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Telefonnal készített képek...

Telefonnal készített képek nem nyithatók meg sem a telefonon, sem laptopon. Van még esély a visszaszerzésükre?

Figyelt kérdés
tegnap készítettem jónéhány fotót telefonnal, ma pedig szintén telefonnal szerkesztettem őket. Semmi gond nem volt, vissza is nézegettem őket. Ezután fel akartam rakni gépre, de a gép már nem nyitotta meg a képeket, és ezután már a telefon sem. De minden más képet igen, csak ezeket nem.. A formátum jpeg, méret stimmel, de nincsen bélyegkép sem, és nem is nyitja meg. Próbálkoztam több féle fájl helyreállító programmal (olyannal is amivel korábban egy teljes gép formázás és újratelepítés után sikerült visszahozni mindent), de egyikkel sem sikerült, azt írják, hogy "file is empty". Van még bármilyen más mód, vagy program, ami esetleg segíthet? És arra is kíváncsi lennék, hogy mi történhetett, hogy csakis ezek a képek vesztek el, amiket tegnap készítettem..
2016. jan. 5. 04:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!