Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Platronics vagy Jabra bluetoot...

Platronics vagy Jabra bluetooth headset?

Figyelt kérdés
A két márka közül 10.000 Ft körüli összegben melyik a jobb?

2016. jan. 5. 19:18
 1/1 Unari válasza:

Szia!


Én próbáltam mindkét márkát, és bizony mindkét típusnál voltak gyengén teljesítők, még magas árkategória esetében is. Amit végül is megtartottam ezek közül:

Plantromics: Explorer 10, Explorer 70, M90, Edge.

Jabra: storm, Stone, Clear, Classic, Mini


Az a Jabra Classic. (Csak azért nem a mini, mert kényelmesebb volt a Classic) Nem olyan rég írtam véleményt egy másik kérdezőnek. Belintelem, olvasd el!


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


Röviden ami miatt ezt választottam: hatótáv 5 csillag, magasan a legjobb, tiszta hang, music streaming, multipoint, kényelmes, és olcsó. Jelenleg 7600 Ft + kiszállítás. Szerintem a legjobb ár-érték arányú bluetooth headset. Jó termékeket gyárt mind a kettő, de a Plantronics legnagyobb baja általában rövid hatótáv. Legtöbben erre szoktak panaszkodni, és egyet kell értsek velük, bár a Jabra esetében volt erről szó azt hiszem a stone esetében, de az összes általam kipróbált Plantronics nem tudott tartós kapcsolatot kiépíteni 5 méternél távolabb. (szobák, falak, beszámítva. Classic esetében ez nem volt gond)

2016. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!