Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mostanában elkezdtek akadozni...

Mostanában elkezdtek akadozni a videók telefonon és tableten is, mi lehet a baj a Wi-Fi Routeremmel?

Figyelt kérdés

Youtube-on is, meg interneten weboldalakon is (pl. indavideo) akadásmentesen ment minden videó, de mostanában kb. 1 hete

minden videó akad. Tableten is, és minden itthon lévő telefonon is. Wifi Routerem: 150Mbps Wireless N Router

Model No. TL-WR720N

Mi lehet vele a baj, hogy folyamatosan akadnak a videók? Hogyan tudnám helyreállítani? Egyszer ujraindítottam a Routert de ugyan úgy maradt minden.



2016. jan. 10. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Több eszközzel is kiprobáltad, hogy ugyanez a hiba fenn áll-e?
2016. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előszőr mérd le a szolgáltatótól bejővő interneted sebességét! Ha ez jó, akkor a routerrel lesz pronléma. Reseteld le majd konfiguráld be újra! Amennyiben így sem jó probáld ki a wireless/wireless stettings menüben a csatornákat állítani ( lehet, hogy valamelyik csatornát már az egyik szomszédod használja) Végső esetben pedig frimware frissítéssel probálkozhatsz.
2016. jan. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b_smart válasza:
Én hetente újraindítom a routert. Az megoldja.
2016. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Mindegyikkel ugyan ez a helyzet


#2

-A szolgáltatótól bejövő internetem sebességét hogyan tudnám lemérni?

-Le reseteltem és ujrakonfiguráltam, de semmi nem változott.

-Állítottam a csatornákon, de semmi nem változott.

-Frimware frissítéshez nem értek, így nem mertem vele próbálkozni.


#3 Ujraindítottam én is, de semmi nem változott.

2016. jan. 14. 13:34
 5/6 A kérdező kommentje:

De most lelassultak a letöltési sebességek is, ahogyan észrevettem.

(webhelyekről képek letöltése, meg play áruházból az alkalmazások letöltése)


Bár ma egyszer meg örültem, mert kb. 14:00 -tól 15:30 -ig működtek a videók youtube-on ès indavideón is, aztán megint elkezdtek akadni a videók.

2016. jan. 14. 18:18
 6/6 A kérdező kommentje:
A kérdés megoldódott. Magától az idő múlásával megjavult.
2016. febr. 5. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!