Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mostanában milyen tv márkák...

Mostanában milyen tv márkák közül éri meg választani?

Figyelt kérdés

most már ugye eléggé nagy a választék van egy csomó márka a full HD és 4ks tvk világában és rengeteg márka .. milyen tvt éri meg mostanában venni nem a megfizethetetlen kategóriára gondolok .. mert én kinéztem 1 tv-t a telekomnál egy Sony tvt de van még jó pár tv ezek közül pl melyik érné meg a legjobban ? mert ezek közül vásárolnék 1et részletre mert sajnos én ösztöndíjból fizetném ki a tv-t :) szóval egy összegben 300-400ezer forint nekem lehetetlen :\

[link]


Én ezt néztem ki : [link] /sony/sony-kdl50w755-rf855rk


előlegnek 40ezret kell fizetni utána meg havonta 13 ezret ami megfizethető ár csak nem tudok semmit erről a tvről .. szerintetek ? megéri az árát ? ps4et kötnék rá szóval játékra is kellene a tv :D a kép frissítése alkalmas játékra ? előre is köszi a válaszokat! és bocsi ,hogy ilyen hosszúra sikeredett


2015. okt. 22. 16:52
 1/1 anonim válasza:
Én LG-ben, Sony-ban vagy Samsung-ban gondolkodnék el. Nekem speciel egy Sony Bravia 81cm-es FullHD smart tévém van a hálószobámban, teljesem meg vagyok vele elégedve 120 ezer forintért, de volt már dolgom Samsung TV-vel is, ami szintén jó élményt nyújtott. Több ismerős dícsérte az LG tévéit, szóval gondolom jók. Én a Sony márkát választanám. Sok sikert!
2015. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!