Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Honlap készítés pénz keresés?

Honlap készítés pénz keresés?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni egy weboldalt. Gépgyártástechnológiai technikusnak tanulok ez az utolsó évem. Sok segéd anyagot gyűjtöttem össze az évek alatt ezt szeretném megosztani egy helyen úgy hogyha lehet egy kis pénz is jöjjön belőle. Van egy ftp szerverem fiel zilla segítségével és a no-ip nek használom dinamikus IP szolgáltatását. Weblap microsoft office sharepoint designer 2007-el szeretném megcsinálni. Utána mit csináljak ,hogy elérjem az interneten? Aragondoltam ,hogy a google adsense segítségével próbálnék kis pénzt szerezni vele. Vagy tudnátok javasolni ötletet hogy lehetne egy ilyen oldallal pénzt keresni?

2016. jan. 15. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Más szellemi termékét szeretnéd megosztani, ezzel közvetve pénzt keresni?
2016. jan. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gnoomage ***** válasza:

Menj el magántanárnak az olyan gépészekhez akik pl nem értik az anyagismeret alapjait... Neten nehezen keresel pénzt ezzel, én is ennek tanulok de eléggé nagy eséllyel nem fizetnék olyan dologért, amit csak a neten tudok elolvasni, úgy, hogy tanárokat is tudnék felfogadni, akik biztos, hogy jól mondják el, biztos források miatt(előző tanítványok).


Amúgy tényleg kicsit kétértelmű ahogy írtad... Szóval mások csináltak pl diákat és azokat mentetted le, vagy te szenvedtél az adatok össze írásával? Mert ha pénzt akarsz ebből másnak a munkájával, akkor ezt akár meg is szívhatod...

2016. jan. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én dolgoztam ki a nagy részét de van amit a netről szedtem van amit tanárok adtak.Csak a reklámok ból szeretnék pénzt nem azért hogy valaki letölthese az anyagokat.
2016. jan. 16. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!