Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom összekötni a...

Miért nem tudom összekötni a tv-t és az erősítőt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy Samsung smart 3d led tv-m(ue46d7000ls) és egy onkyo (tx-nr609) erősítőm. Akárhogy próbálom nem tudom összekötni a kettőt. Próbáltam már hdm-i kábellel, aux kábellel, és olyannal is aminek az egyik vége aux a másik jack-es. viszont ha a jack-es végét a telefonba dugom és bekapcsolok egy zenét akkor azt rendesen lejátsza az erősítő és hallom viszont a tv hangját sehogyse akárhogy és akármivel dugom össze. Mit csináljak ilyenkor?

2016. jan. 16. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Fejhallgató kimenet, jack aljzat.

Magyar használati utasítás...

[link]

2016. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]

audio-beállítások menü...

2016. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kicsit zavaros volt amit elküldtél tehát nem sok dolgot vettem ki, de ha jól tudom nincs leírva hogy mivel kellene összekötni az erősítőt és a tv-t.
2016. jan. 16. 15:50
 4/13 A kérdező kommentje:
bocsi hogy kicsit értetlenkedem, de nem vagyok otthon ezen a téren :/
2016. jan. 16. 15:50
 5/13 anonim ***** válasza:

Na mégegyszer..

Ott az ábra!

Fejhallgató csatlakozás, jack aljzat, értelemszerűen jacket kell beledugni...

Ha a telefonodba dugod a jacket, akkor szól, szólnia kell akkor is ha a TV-be dugod, lehet menűben kell kiválasztani, de abban nem tudok segíteni, ott a leírás, olvasni én is, Te is tudsz..

Próbaképp dugj egy fülest a TV-be...

2016. jan. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam átállítani tv menübe a külső hangszórót de semmi. Elolvastam de nem igazán tudtam kibogarászni belőle mit hogyan kellene..
2016. jan. 16. 16:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Optikai kábellel kösd össze őket.
2016. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
És beállításnál nem kell semmit változtatni? Ha optikai kábellel összekötöm akkor már úgy elég is?
2016. jan. 16. 17:10
 9/13 A kérdező kommentje:
Beledugtam egy fülhallgatót, és semmi változás nem volt ugyanúgy szólt a tv-n a hang de a fülhallgatóba nem.
2016. jan. 16. 17:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a használati utasításból van.

"Fejhallgató H: A fejhallgatót a készüléken található fejhallgató-kimenethez csatlakoztathatja. Amíg a

fejhallgató csatlakoztatva van, a beépített hangszórókból nem hallható hang."


Ha rendesen van bedugva a jack dugó, akkor leválasztja a belső hangszórókat és a fejhallgató fog szólni.

Ez már sok 10 éve minden fejhallgató jackes csatlakozónál így működik.



Ha fejhallgatót csatlakoztat a tv-készülékhez, a hang funkció használata korlátozott lehet.


x


A fejhallgató és a tv-készülék hangereje külön állítható

2016. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!