Atesz 90 kérdése:

Milyen kábellel kell az erősitőt és a mélynyomót összekötni kocsiban? Illetve az aksinál elől 2 kábel kell vagy csak a piros?

Figyelt kérdés
Vettem a kocsiba mélynyomót és erősitőt de nem értek a beszereléséhez, a segitségetek kellene
2014. dec. 1. 08:45
 1/2 dirtboy ***** válasza:

hangszóró vezeték kell,lehetőleg ofc réz és 2x4mm2-es,én a láda csatlakozója és a nyomó csatlakozója közti kábelt is ilyenre cseréltem mert rend szerint a gyártók vékonyat raknak be mivel úgy sem látszódik.


az akutól egy tápot viszel az erősítőbe,/erősítő áramfelvételéhez mérten méretezve a keresztmetszetét/

az aku negatívjára pedig ugyan ilyen vastag fekete test kábelt kell rakni és a kasztnihoz rögzíteni.

hátul az erősítőnél is kell egy test pontot keresni és az erősítő GND-jéből a testet vinni.

2014. dec. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 dirtboy ***** válasza:

ja és a tápra az aku után kell egy biztosíték ami minimum akkora mint az erősítőben lévők együttesen.

[link]

2014. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!