Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megéri Wondows 10 -re feketén...

Megéri Wondows 10 -re feketén feltelepíteni a Microsoft Office-t?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam és eggykét embertől hallotam, hogy a Windows 10 hamarosan elkezdi leblokkolni a fekete programokat, és még valahol azt is olvastam, hogy ez pénz birsággal járhat.. Jelenleg Open Office ban próbállnék dolgozni mint főiskolás diák, de hasznavehetetlen az egéssz, nem stabil és ez melett sok hátránya van.. Ezért jobb lenne feltelepítenem a Microsoft ot, de eléggé koltésges ezt évente fizetnni.. Ezért jobb lenne feketén feldobni.. Ha tudja valaki ,hogy tényleg blokkolni fogja e ezt a Windows 10 és esetleg pénzbirságot is lehet mellé kapni akkor kérem kozolje amit tud erről. Köszönöm !
2016. jan. 17. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

ne, feketén telepítsd!

főiskolásoknak is, ingyenes:

[link]

de, ha nem menne vmilyen oknál fogva, akkor sem az Open Office-t használd, hanem a sokkal frissebb, megbízhatóbb Libre Office-t!

2016. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Barkaszi Balázs válasza:
Miért ne érné meg? Nem turkálhatnak a fájlok, progrwmok közt. Ha nem engeded nekik, nem is teszik=100% undetected
2016. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!