FiiO X1 vélemények?

Figyelt kérdés

Nemrégiben tönkrement a telefonomnak a jack csatlakozója és nem tudok zenét hallgatni utazás közben, és mivel minden nap használom a telefont, nem szeretném leadni szervízbe, mivel ott lehet, hogy egy hónapot kéne várnom kb..


Rábukkantam erre a FiiO X1 Flac lejátszóra, és elgondolkoztam azon, hogy vennék egy ilyet, de a környékemen sehol se lehet kipróbálni, így gondoltam titeket kérdezlek meg, hogy:

-Megéri az árát? (33000Ft + memóriakártya)

-Tényleg nagyon jól szól?

-Jobban szól, mint egy telefon egy jó zenelejátszó app-al?

-Mik a tapasztalaitok?



2016. jan. 17. 20:47
 1/3 sutanap válasza:

A tárcsás vezérlést szokni kell, de zeneileg nagyon rendben van az X1. Szerintem az egyik legjobb ár-érték arányú lejátszó a piacon.

A telefonnal telefonálni kell, a fiioval meg zenét hallgatni. :)

2016. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megvettem, miután rövid időn belül nem kaptam választ a kérdésre, és tényleg nagyon jól hangzik, teljesen megérte :D

De köszi a választ:D

2016. jan. 28. 18:25
 3/3 anonim válasza:

Én X7-est tervezek venni, nagyon dicsérik a szakmai fórumokon :)

Előbb meghallgatom a felhozatalt, aztán majd kiderül mi lesz a végső készülék.

2016. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!