Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan jack csatlakozó,...

Van olyan jack csatlakozó, amelyik egymásba pattintható, hogy ne tudjon szétjönni?

Figyelt kérdés

olyan kivitelre gondolok, mint pl az XLR mama-papa, csak a méret miatt nekem kisebb kéne, lehetőleg a 6,3 jack, csak nem láttam még ilyen kivitelt?

Valaki igen? és mi a neve és hol kapható?


2016. jan. 22. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Mono vagy sztereo kivitelben?


6,3 mono vagy sztereo, lengő dugó és lengő aljzatot keress!


pl ezek között:

[link]


[link]


[link]

[link]


[link]

2016. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi csak igen pont ez a gondom, hogy akár lengő akár fixen épített, egyik 6,3-as jackknek sincs olyan kivitele, amelyik "egymásba csatolódna", hogy egy esetleges meghúzódásra se tudjon kijönni, pedig ez lenne a lényeg. (egy átalakítás miatt, mikrofon aljába akarom szerelni)
2016. jan. 22. 19:58
 3/5 A kérdező kommentje:

bár most láttam egy lengő 6,3 jacket, aminek mintha lenne hasonló "pattintója", mint az XLR.-nek és nem tud a dugó kicsúszni, de ilyet élőben még nem láttam (mármint nálunk tuti beszerezhetetlen).


még az RCA-n gondolkodok, úgyis csak monora van szükségem, és az kicsi is, csak mondjuk az se biztos h nem csúszik ki belőle a dugó ... fene tudja. esetleg RCA.ből ismersz "pattintós" lengő verziót?

2016. jan. 22. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

a reteszes RCA még ritkább, mint Jack aljzat!

6,3 lengő, reteszes Jack

[link]


[link]

Üzlet: 1034 Bp, Bécsi út 99-101.

Nyitva: H-CS: 10:00-18:00, P: 10:00-14:00

2016. jan. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi ez a reteszes jack nagyon tetszik !!!
2016. jan. 24. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!