Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megvettem a Mirrors Edget PC...

Megvettem a Mirrors Edget PC -re, az első pálya 60 fps-en fut max grafikán, de a második pályán, egy bizonyos résztől elkezd szaggatni kb 5 fps -en megy, akkor is ha a grafikát leviszem ultra lowra, már megpróbáltam újrarakni, de nem megy?

Figyelt kérdés
(a gépembe egy Sapphire Vapor-x r7 250X videókártya van , egy amd fx 6300 as proci )

2016. febr. 10. 13:59
 1/2 anonim válasza:
biztos csak szar az optimalizáció ha meg vetted akkor nyilván utána is tudsz olvasni steamen vagy más forumokon hogy másnak is van e ilyen gondja ha van akkor hamar jön egy patch ami javítja de az amd kártyák alatt én már sok érdekeséget láttam szóval előtte tanulmányozd a hardwer támogatotságot
2016. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A menüben kapcsold ki a physX-et.
2016. febr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!